

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Flow Rate | 200 LPM |
| Brand | SAMPHIRE |
| Material | MS |
| Automation Grade | Manual |
| Display Type | ANALOG |
| Size | 1/4" & 1/8" |
| Pressure | 8 BAR |
| Model Name/Number | SEE-GPP104 |
| Weight | 8 KG |
| Ambient Temperature | 80 DEGREE C |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Body Material | MS POWDER COATED |
| Flow Rate | 200 LPM |
| Color | WHITE |
| Automation Grade | Manual |
| Brand | SAMPHIRE |
| Material | MS POWDER COATING |
| Temperature Of Media | 80 DEGREE C |
| Size | 1/4" AND 1/8" |
| Pressure | 8 BAR |
| Gauge | BAUMER |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Flow Rate | 200 LPM |
| Body Material | MS POWDER COATED |
| Color | WHITE |
| Brand | SAMPHIRE |
| Inlet Pressures | 8 BAR |
| Hydrocarbon Trap | YES |
| Automation Grade | Manual |
| Temperature Of Media | 80 DEGREE C |
| Size | 1/4" & 1/8" |
| Pressure | 8 BAR |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Flow Rate | BRAND |
| Body Material | MA POWDER COATED |
| Color | WHITE |
| Brand | SAMPHIRE |
| Inlet Pressures | 8 BAR |
| Hydrocarbon Trap | YES |
| Automation Grade | Manual |
| Size | 1/4" & 1/8" |
| Pressure | 8 BAR |
| Display Type | ANALOG |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Body Material | MS POWDER COATED |
| Flow Rate | 200 LPM |
| Color | WHITE |
| Automation Grade | Manual |
| Brand | SAMPHIRE |
| Inlet Pressures | 8 BAR |
| Hydrocarbon Trap | YES |
| Material | MS POWDER COATED |
| Temperature Of Media | 80 DEGREE C |
| Pressure | 8 BAR |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Body Material | MS POWDER COATED |
| Flow Rate | 200 LPM |
| Color | WHITE |
| Automation Grade | Manual |
| Brand | SAMPHIRE |
| Inlet Pressures | 8 BAR |
| Hydrocarbon Trap | YES |
| Pressure | 8 BAR |
| Display Type | ANALOG |
| Gauge | BAUMER |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Body Material | MS POWDER COATED |
| Flow Rate | 200 LPM |
| Color | WHITE |
| Automation Grade | Manual |
| Brand | SAMPHIRE |
| Inlet Pressures | 8 BAR |
| Hydrocarbon Trap | NO |
| Temperature Of Media | 80 DEGEE C |
| Size | 1/4" & 1/8" |
| Pressure | 8 BAR |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Body Material | MS POWDER COATED |
| Flow Rate | 200 LPM |
| Color | WHITE |
| Automation Grade | Manual |
| Brand | SAMPHIRE |
| Inlet Pressures | 8 BAR |
| Hydrocarbon Trap | NO |
| Temperature Of Media | 8 DEGREE C |
| Size | 1/4" & 1/8" |
| Pressure | 8 BAR |