

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Flow Rate | 200 LPM |
| Body Material | MS POWDER COATED |
| Color | WHITE |
| Brand | SAMPHIRE |
| Inlet Pressures | 8 BAR |
| Hydrocarbon Trap | YES |
| Automation Grade | Manual |
| Port Size | 1/4" & 1/8" |
| Temperature Of Media | 80 DEGREE C |
| Size | 1/4" AND 1/8" |

Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Body Material | MS POWDER COATED |
| Flow Rate | 200 LPM |
| Color | WHITE |
| Automation Grade | Manual |
| Brand | SAMPHIRE |
| Inlet Pressures | 8 BAR |
| Hydrocarbon Trap | YES |
| Port Size | 1/4" & 1/8" |
| Temperature Of Media | 80 DEGREE C |
| Size | 1/4" & 1/8" |